Svart stein

Hvem er vi

Eco Drilling AS ble stiftet sent i 2021. På tross av selskapets unge alder, er vi et stolt team med tung kompetanse og erfaring innen NoDig metoder . Vår største eier er en veletablert og solid entreprenør-bedrift som bidrar med kapital, kompetanse og kunnskap. 

logoBG.png

Vårt mål er å bli en veletablert og foretrukket samarbeidspart inn i det grønne skiftet.

emblem_transp_edited.png
rør
rogerBW.jpg

Roger Trøsviken

Daglig leder

Tlf. 400 59 600

e-post: roger@ecodrilling.no

20220209_203852.jpg
Tittel

Rolf Anders Faraas

Tlf. 414 76 888

e-post: rolf.anders@br-gudbrandsen.no

Styreleder

RuneRørvik_r.jpg

Rune Rørvik

Prosjektleder

Tlf. 466 12 365

e-post: rune@ecodrilling.no

RHJ00310.jpg

Toni Einstulen

Boreformann PD80

Tlf. 412 99 937

e-post: toni@ecodrilling.no

RHJ00311.jpg

Przemyslaw Chrzanovski

Operatør PD80 samt utblokking

Tlf. 476 30 492

e-post: shamek@ecodrilling.no

RHJ00314.jpg

Frode Saga

Operatør PD80

Tlf. 413 43 019

e-post: frode@ecodrilling.no

RHJ00308.jpg

Egil Gunderhuset

Navigatør PD80

Tlf. 484 00 857

e-post: egil@ecodrilling.no

RHJ00302.jpg

vårt oppdrag

Vi skal yte tjenester som gjør våre oppdragsgivere i stand til å imøtekomme stadig strengere krav til leveranse og rapportering på bærekraft i trå med EU´s taksonomi.

Gjennom bruk av miljøvennlig maskinelt utstyr og skånsomme metoder skal vi være en ansvarsbevisst pådriver for økt bevissthet rundt miljø og bærekraft i anleggsbransjen.

Vi vil med kompetanse, erfaring og profesjonelle leveranser gjøre det lettere å velge "GRØNT"

Kjerneverdier

Fremtidsrettet

Vi har tatt et bevisst valg om å investere i nytt elektrisk utstyr for å være i front, og kunne levere tjenester i tråd med EU´s bærekraftsmål.

Ansvarsbevisst

Vi jobber etter en flat struktur der KS, HMS, Trivsel og yrkesstolthet danner grunnlag for et godt arbeidsmiljø. Dette gjør oss i stand til å skape de beste kundeopplevelsene.

Profesjonell

Våre ansatte har mange års erfaring i bransjen, og sammen med eiere og samarbeidspartnere har vi skapt på et bredt kompetent leveransegrunnlag.